NİHAN BURCU ÖNEM

 

21 Ekim 1979’da Mersin’de doğan Burcu Önem, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından özel bir firmada satış alanında profesyonel iş hayatına başlamıştır. Takibinde, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’nda uluslararası projeler olan Eko-Okullar ve Okullarda Orman Projelerinin ulusal koordinatörlüğü görevini yürütmüştür.

Önem, Siemens Türkiye bünyesine 2005 yılında, Bursa Hafif Raylı Sistemi’nin B Etabı’nda kalite mühendisi olarak katılmıştır. 2007’den bu yana Siemens’in Kamu İlişkileri Bölümü’nde çalışmaktadır. Sağlık ekonomisi ve sağlık politikaları özel çalışma alanları arasındadır. Önem evli ve 2 çocuk annesidir.

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN