KİYED Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Faaliyet alanındaki geniş iletişim ağını ortak paydada birleştiren KİYED, ilk genel kurulunu gerçekleştirdi.

Kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler yönetiminin bir mesleki ihtisas alanı olarak tanınmasını ve geliştirilmesini sağlamak ana hedefi ile yola çıkarak kuruluşunu tamamlayan KİYED, ilk Genel Kurul’unu 28 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirdi. İlk toplantıda yeter sayıya ulaşılan Genel Kurul’da Yönetim ve Denetim Kurullarının asil ve yedek üyeleri belirlendi.

Genel Kurul sonuçlarına göre; Ahmet Atay (Başkan Yardımcısı), Başak Babaoğlu (Sayman), Burcu Önem (Etik İlkeler Komisyonu Başkanı), Erhun Baş (Başkan Yardımcısı), Samet Serttaş (Başkan), Seda Yıldız (İletişim Komisyonu Başkanı) ve Yasemin Erkut Yönetim Kurulu’nda yer alan üyeler oldu. Denetim Kurulu’da ise Çetin Değer, Mert Sunar ve Pınar Yapanoğlu yer aldı.

 

HAKKIMIZDA

“Yaşanan küresel ve toplumsal değişikliklerle birlikte temsili demokrasinin yerini katılımcı demokrasi ve yönetişimin alması, kamunun ve iş dünyasının çalışma dinamiklerini, dolayısıyla kültürünü değiştirdi. Bu değişim, “kamu iletişimi ve kurumsal ilişkiler”i bir disiplin olarak tanımlama gerekliliğini doğurdu.

Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği (KİYED), bir sivil toplum kuruluşu olarak...” devamı için tıklayınız.

E-BÜLTEN